لوله سوپر پایپ

لوله سوپر پایپ

لوله سوپر پایپ

فروش انواع لوله سوپر پایپ

لوله سوپر پایپ از سایز 16 تا 63

لوله‌ي ۵لایه سوپرپایپ +2 جدیدترین دستاورد سوپرپایپ در زمینه تولید لوله‌های پنج لایه است كه تا سایز ۳۲، با رنگ نخودی توسط سوپرپایپ و تحت لیسانس یوپونور آلمان تولید می‌گردد و در سایزهای 40 تا 110 نيز با رنگ سفید از آلمان وارد می‌شود.

علاوه بر كيفيت و دوام سوپرپايپ، تفاوت اساسی در طراحی و مواد اولیه به كار رفته در تولید این محصول، ارتقاي آن را در پی داشته است. این لوله كه برای تمام تاسیسات ساختمان قابل استفاده است با طول عمر بیش از ۱۰۰سال یك سیستم لوله‌كشی كارآمد و بدون نیاز به نگهداری و تعمیرات را تضمین می‌كند. سوپرپايپ +۲، در ۱۰بار فشار همراه با 95 درجه سانتی‌گراد حرارت بدون هيچ مشكلي قابل استفاده است.

 

لوله‌ي ۵لایه‌ي سوپرپایپ +2 كه با استفاده از پلیمر بسیار پیشرفته PE-RT تيپ ۲تولید می‌شود. پلیمر PE-RT نخستین پلیمری است كه اختصاصا برای تولید لوله طراحی و عرضه شده است. استفاده از این پلیمر در تولید لوله‌های تلفیقی پنج لایه سوپرپایپ +2مزایای زیر را به دنبال دارد:

– تحمل دما و فشار بيشتر در درازمدت

– انعطاف‌پذيري بيشتر هنگام خم و تسهیل نصب بخصوص در محیط‌‌ های‌ سرد به دلیل انعطاف‌پذیری بالای PE-RT به ویژه در دماهای پایین

– افت فشار كم‌تر و عدم رسوب گرفتگی به علت زبری بسیار كم سطح داخلی

– امكان استفاده از اتصالات با تكنولوژي RTS

 

علاوه بر مواد اوليه‌ي جديد،لوله سوپر پایپ +۲با رنگ نخودي و كد رنگ لوله متمايز مي‌شود.

 

كد رنگ

سايز لوله‌ سوپرپايپ +۲با يك نوار طولي رنگي در طول لوله مشخص مي‌شود. رنگ نخودي براي سايز ۱۶، نارنجي براي سايز ۲۰، قهوه‌اي براي ۲۵و سبز براي لوله‌ي ۳۲نه‌تنها كنترل صحت انتخاب سايز را توسط ناظر تاسيسات ساده مي‌كند، بلكه با توجه به تكرار اين كد روي اتصالات سرعت لوله‌كشي را هم تا حد زيادي بالا مي‌برد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لوله سوپر پایپ با فروشندگان پرشین متال تماس حاصل نمایید 02133923105

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *