درباره ما

پرشین متال اعلام می دارد واحد پشتیبانی این شرکت آمادگی دریافت کلیه سفارشات خریداران محترم ( کارفرما ها ، مهندسین مشاور ، مهندسین اجرا ، همکاران ، …. ) و ارائه لیست قیمت در اسرع وقت می باشد.

تهیه و توزیع انواع لوله اتصالات ، شیرآلات ، فلنج وآهن آلات پرشین متال
تهیه و توزیع ملزومات نفت گاز پتروشیمی و نیروگاهی و پالایشگاهی و تاسیساتی و ساختمانی در برندهای معتبر فاراب و کیتز و سیم و پلی ران و غیره
————————
————————
تهیه و توزیع انواع لوله سبز چابهار و لوله سبز یزد بسپار و لوله سبز آذین.انواع لوله پلی اتیلن پلی ران و لوله پلی اتیلن حافظ و لوله پلی اتیلن رزاقی و لوله پلی اتیلن تهران.انواع لوله پلیکا تهران و لوله پلیکا رزاقی و لوله پلیکا حافظ و لوله پلیکا پلیبل.انواع لوله آتشخوار روسی و لوله آتشخوار آلمانی و لوله آتشخوار اسپانیایی و لوله آتشخوار چینی.انواع لوله مانیسمان بدون درز چینی و لوله مانیسمان روسی و لوله مانیسمان اهوازی و لوله مانیسمان درزدار اهواز و لوله مانیسمان درزدار چینی و لوله مانیسمان درزدار روسی.انواع لوله گالوانیزه سپنتا و لوله گالوانیزه ساوه و لوله گالوانیزه تبریز و لوله گالوانیزه شاهرود.انواع لوله داربستی سمنان و لوله داربستی ساوه و لوله داربستی سپنتا.انواع لوله پی وی سی ساوه و  لوله پی وی سی اهواز و لوله پی وی سی سپنتا.انواع لوله آب سپنتا و لوله آب ساوه و لوله.انواع لوله گاز سپاهان و لوله گاز اهواز و لوله گاز سپنتا در برندها و متریال گوناگون کربنی ، استنلس استیل ، فولادی ، چدنی ، مالیبل و داکتیل.
————————–
————————–
تهیه و توزیع انواع شیرآلات آهنی و شیرآلات فولادی و شیرآلات چدنی و شیرآلات برنجی و شیرآلات صنعتی و شیرآلات پی وی سی و شیرآلات استنلس استیل و شیرآلات موادغذایی و شیرآلات دقیق و شیرآلات برقی و شیرآلات کربن استیل شیرآلات کربن استیل و شیرآلات بهداشتی و  شیرآلات کیتز و شیرآلات فاراب انواع شیرهای توپی و شیرهای کشویی و شیرهای سوزنی و شیر های دریچه ای و شیر های اطمینان و شیرهای صافی.
————————-
————————-
تهیه و توزیع انواع اتصالات جوشی اکفا و اتصالات جوشی آسا و اتصالات جوشی بنکن .انواع اتصالات گالوانیزه دنده ای چینی و اتصالات گالوانیزه دنده ای برزیلی و اتصالات گالوانیزه دنده ای کره ای و اتصالات پلی اتیلن. اتصالات برنجی و اتصالات مسی و اتصالات استنلس استیل و اتصالات سفید و اتصالات سیاه و اتصالات کربن استیل و اتصالات پی وی سی و اتصالات پلیکا و اتصالات دقیق و اتصالات پوش فیت پلی ران.
————————
————————
انواع زانویی فولادی و زانویی چدنی و زانویی گالوانیزه سفید و زانویی سیاه و زانویی استنلس استیل.انواع مفزی فولادی و مغزی چدنی و مغزی گالوانیزه سفید و مغزی سیاه و مغزی استنلس استیل.انواع بوشن فولادی و بوشن چدنی و بوشن استنلس استیل.انواع سیفون چدنی و سیفون پی وی سی پلی ران
———————–
———————–
تهیه و توزیع انواع لوله و اتصالات فولادی-لوله و اتصالات آب-لوله و اتصالات پلیکا-لوله و اتصالات پلی اتیلن-لوله و اتصالات استنلس استیل-لوله و اتصالات کربن استیل-لوله و اتصالات گالوانیزه-لوله و اتصالات مواد غذایی-لوله و اتصالات سبز-لوله و اتصالات جوشی-لوله و اتصالات سیاه-لوله و اتصالات-لوله و اتصالات مسی.
———————–
———————–
تهیه و توزیع انواع فلنج فولادی و فلنج کربن استیل و فلنج استنلس استیل و فلنج گالوانیزه و فلنج پلی اتیلن و فلنج پلیکا و فلنج جوشی و فلنج عینکی و فلنج دنده ای و فلنج ساکت و فلنج اراک و فلنج چینی.فلنج عینکی و فلنج های ساکت ولد و فلنج های اسلیپون و فلنج های تخت.
———————-
———————-

تهیه و توزیع انواع شیرفلکه آب و شیر فلکه چدنی و شیر فلکه آهنی و شیر فلکه فولادی و شیرفلکه استنلس استیل و شیرفلکه پلی اتیلن و شیر فلکه پی وی سی و شیر فلکه برنجی و شیر فلکه مواد غذایی و شیر فلکه فاراب و شیر فلکه ماو و شیر فلکه وگ و شیر فلکه سیم و شیر فلکه کیتز و شیر فلکه فنا و شیر فلکه میراب و شیر فلکه کیزایران و شیر فلکه آریا و شیرفلکه پارس کیز و شیر فلکه تویو
———————-
———————-
انواع اتصالات و فیتینگ با برند معتبر بنکن.انواع نوارهای پرایمر و گسکت.انواع واشر و پیچ و مهره. شیر فلکه های پروانه ای سیت کرم و سیت استیل در قطرها و فشارهای نامی بالا.

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *